Sylwester w Krakowie!

Sylwester w Krakowie

To wydarzenie dobiegło końca

Sylwester w Krakowie!

Rok 2017 powoli kończy bieg. Czas najwyższy pomyśleć jak uczcić jego zakończenie i powitać kolejny czas wyzwań. A będąc w Krakowie, nie można pominąć największej imprezy w roku, czyli Sylwestra Krakowie. Tu nie będzie czasu na nudę. Atmosferę zimowej nocy rozgrzeją wyjątkowi artyści. Tegoroczny Sylwester w Krakowie odbędzie się aż w czterech miejscach jednocześnie! Start o godzinie 21:00.

Rynek Główny
Na początek wystąpi reprezentantka konkursu Eurowizji Kasia Moś. Następnie publiczność porwie Bovska, której przebój możemy usłyszeć w popularnym serialu Druga szansa. Gwiazdą wieczoru będzie Natalia Nykiel. A Nowy Rok powitamy już przy dźwiękach krakowskiej didżejki Olivii przy setach techno z nutką dźwięków klasycznych syntezatorów lat 80.

Tauron Arena
Szalona zabawa przy dźwiękach hip-hopu w wykonaniu Szpaka z Chory Band to jedna część niezapomnianej nocy sylwestrowej w krakowskiej arenie. Wieczór uświetni także występ formacji Rasmentalism, duet Łona&Webber, zespół The Pimps oraz Ten Typ Mes.

Rynek Podgórski
Stare Podgórze rozgrzeje się do czerwoności przy dźwiękach międzypokoleniowych. Usłyszymy bowiem m.in. rapera L.U.C. z Krystyną Prońko. Zawirujemy tanecznym krokiem wraz z Boba Jazz Band przy dźwiękach tradycyjnego jazzu i swingu.

Aleja Róż
Nowa Huta rozbrzmiewać będzie zaciętą walką w didżejskiej bitwie, a publiczność będzie mogła roztańczyć się przy dźwiękach swingowych wraz z zespołem Companios.

Rozpoczęcie wydarzenia

niedziela, 31 Grudzień, 2017

Zakończenie wydarzenia

poniedziałek, 1 Styczeń, 2018

Brak komentarzy! Skomentuj jako pierwszy!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *