Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/21/0093
OBOWIĄZKI:
sprzedaż mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Proszowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

Firma: T-Mobile Polska S.A.

Lokalizacja: Kraków

Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na...

Dodane: 2021-02-27


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Asystent rzeczoznawcy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

wg. harmonogramu Wymagania konieczne: Zawód: Rzeczoznawca Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Dodane: dzisiaj

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie wspierać działania Sklepów Internetowych oraz reagować na potrzeby klientów i ich zapytania. W skład obowiązków...

Dodane: dzisiaj