Recepcjonistka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2481
OBOWIĄZKI:
Umawianie wizyt.Prowadzenie kalendarza wizyt.Odbieranie telefonów.Rejestracja i dobór odpowiednich masaży.Uzupełnianie ankiet.Rozliczanie płatności na terminalu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista
Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Recepcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Dobczyce

Obsługa klienta na recepcji oraz restauracji hotelowej. Obsługa programu rezerwacji hotelowej i restauracyjnej. Prac w dwóch zmianach od godz. 7-15.00 i 15.00-20.00Okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umowa o pracę . Wymagania konieczne:...

Dodane: 2024-05-04


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Koordynator ds. fraudów

Firma: Pekao Direct Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków: Identyfikacja zagrożeń , analiza danych i raportowanie podejrzanych aktywności, w tym podejrzanych transakcji czy prób dostępu do systemów Śledzenie standardów branżowych oraz działań konkurencji w celu...

Dodane: dzisiaj

Inżynier Sprzedaży – ICT/IT

Firma: Orange Polska S.A.
Lokalizacja: Kraków

Budowanie, oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla Klientów Biznesowych Tworzenie i dobór rozwiązań dla Klientów w zakresie sprzętu IT (presales) Realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności...

Dodane: dzisiaj