Referent

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Referent
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2479
OBOWIĄZKI:
Obsługa korespondencji z podatnikiem. Więcej informacji w załączeniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: predyspozycje do pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie