Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2329
OBOWIĄZKI:
obsługa biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: osługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik biurowy

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Kraków

1. Zapoznanie z obowiązującym regulaminem pracy lub innymi dokumentami obowiązującymi w miejscu odbywania stażu.2. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.3. Zapoznanie z zakresem zadań do...

Dodane: 2024-04-30


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Grafik 3d

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

-utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania;-odwzorowanie grafik 2D na 3D;-utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach. Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Przewidywany...

Dodane: wczoraj

Wulkanizator

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Lokalizacja: Polanowice

wg załacznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

Dodane: wczoraj