Grafik 3d

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Grafik 3d
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2294
OBOWIĄZKI:
-utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania;-odwzorowanie grafik 2D na 3D;-utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach. Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lataWartość całego dzieła będzie wynosiła: 155 520, wypłacana w 36 transzach po 4320 złIlość godzin pracy miesięcznie będzie wynosiła: 72
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowisku "Grafik 3D" lub pokrewnym 1 rok 3 miesięcy, Certyfikat ukończenia kursu "Grafika 3D" na poziomie ""middle"

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 320 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie