Wulkanizator

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Polanowice
Numer: StPr/2024-01-15/0139
OBOWIĄZKI:
wg załacznika nr 1 programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Polanowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Wieliczka

wymiana opon, serwis ogumienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: 1 rok doświadczenia na stanowisku mechanika lub wulkanizatora

Dodane: 2024-04-22