Pomocniczy robotnik budowlany

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2072
OBOWIĄZKI:
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska;kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji. Praca na terenie całej Polski, wymiar czasu pracy: 160/ miesiąc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prace ogólnobudowlane
Uprawnienia: wykonywanie ścian , szpachlowanie, samodzielność
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Wymagania inne:

Dyspozycyjność, asertywność, empatia, energiczność, komunikatywność, dokładność, otwartość, rzetelność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie