Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0440
OBOWIĄZKI:
ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, pomoc w prostych pracach budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik budowlany

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wykonywanie prac związanych z róznymi etapami budowy.umowa o pracę na 1 miesiąc okres próbny z możliwością przedłużeniagodz. pracy: 7-15 Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Dodane: 2024-05-11


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Barman

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Barman zajmuje się doborem składników do napojów zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych, właściwym określaniem ich proporcji oraz przygotowywaniem koktajli zgodnie z oczekiwaniami klienta. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc...

Dodane: wczoraj

Konserwator

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Bieżące naprawy i remonty, utrzymanie we właściwym stanie terenów zielonych.---Praca w godz. 8:00-16:00. Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1) Wykształcenie:...

Dodane: wczoraj