Magazynier - wytrawiacz

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników do działu magazynowego

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków (opis stanowiska):
  • kontrola procesów wytrawiania elementów ze stali nierdzewnej
  • mycie wytrawionych elementów
  • prosta obróbka elementów po spawaniu
  • wsparcie kierownika działu magazynu
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i odpowiedzialność w podejściu do powierzonych zadań
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie