Pokojowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2298
OBOWIĄZKI:
dbanie o czystość w pokojach hotelowych, łazienkach Hotelu zgodnie z przyjętymi standardami, regularne wymienianie bielizny w pokojach hotelowych zgodnie z przyjętymi standardami, regularne uzupełnianie zapasów galanterii hotelowej, kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi bezpośrednio po opuszczeniu pokoi przez Gości, utrzymywanie we wzorcowej czystości pozostałych pomieszczeń hotelowych w tym:•hall główny wraz z pomieszczeniami recepcji i baru•biura Dyrekcji Hotelu i innych Działów•toalety ogólne dla gości i pracowników•windę i klatki schodowe oraz inne trakty korytarzowe•szatnie pracownicze i pomieszczenia techniczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy

Wymagania inne:

zaangażowanie w pracę

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie