Handlowiec sprzedaży bezpośredniej B2B, grupa sprzedażowa

Handlowiec sprzedaży bezpośredniej B2B, grupa sprzedażowa
Miejsce pracy: Kraków
Jesteś doświadczonym handlowcem lub masz już swój zespół sprzedażowy i szukasz nowych możliwości, może dopiero chcesz wejść w świat telekomunikacji i sprzedaży? Dobrze trafiłeś!
 
Emero Group jest firmą działającą w branży telekomunikacyjnej od 2006 roku dzięki czemu nasza pozycja jest stabilna i ugruntowana. Jesteśmy wiodącym partnerem Orange Polska S.A. a obszar naszego działania obejmuje cały teren kraju. Zajmujemy się sprzedażą usług i zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Świadczymy również szereg innych usług związanych z prowadzeniem działalności. 
 
Dołącz do naszego zespołu i osiągnij pełnię swoich możliwości! Praca w Emero to pierwszy, poważny krok w drodze do sukcesu zawodowego. Jako pracodawca, staramy się nieustannie rozwijać kompetencje naszych pracowników, tak aby to właśnie z nami osiągnęli pełnię swojego potencjału i odnosili sukcesy na wszystkich polach.
Osoba zatrudniona na stanowisku jest odpowiedzialna za:
  • Współpraca z Klientem Biznesowym
  • Sprzedaż rozwiązań telekomunikacyjnych: Światłowodu, telefonii komórkowej oraz ICT
  • Bezpośrednią sprzedaż światłowodu Orange dla klientów indywidualnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
  • praca na przydzielonym portfelu klientów
Wymagania:
  • Posiadanie doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Ms Office
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartość na rozwój i chęć uczenia się
Oferujemy:
  • Pakiet na start i wsparcie finansowe w pierwszych 6 miesiącach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie
  • Dodatkowe konkursy sprzedażowe z nagrodami finansowymi
  • Profesjonalny pakiet szkoleń online z trenerami
  • Bazę klientów wspomagającą sprzedaż
  • System benefitów m.in. zniżki na usługi Orange, karta Multisport, wyjazdy integracyjne, bony paliwowe
APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Ekspert ds. merytorycznych/subject matter expert

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Stanowisko sprzedażowe; praca na targetach sprzedażowych; Sprzedaż i rozszerzanie kont marketingowych w nawiązaniu do potrzeb klientów.Godziny pracy: 7-19, zmiana nocna 20-6.Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9000 zł Wymagania konieczne:...

Dodane: 2024-05-17


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

What the day will look like Design and implement automation solutions from business and technical requirements. Partner with Business Analysts to define the manual rules used to govern the process, and then translate those rules into automations...

Dodane: dzisiaj

Inżynier Procesu Cleanroom (Pomieszczenia Czyste)

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
Lokalizacja: Skawina

Zadania: Prowadzenie kluczowych projektów inżynieryjnych, w tym projektowanie i budowa pomieszczeń czystych (cleanroom). Wsparcie techniczne i operacyjne dla operacji produkcyjnych pomieszczeń czystych. Pełnienie funkcji lokalnego eksperta ds....

Dodane: dzisiaj