Pokojowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2397
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy min. 40 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagany 1 rok doświadczenia jako pokojowa

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pokojowa

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

sprzątanie pokoi hotelowych i innych pomieszczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-22


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Doradca Klienta

Firma: Bank Pocztowy S.A.
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna...

Dodane: dzisiaj

Księgowy / Księgowa

Firma: Stowarzyszenie SIEMACHA
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: prowadzenie ewidencji księgowej zadań publicznych i projektów, uzgadnianie ewidencji księgowej, rozliczanie zadań publicznych, sporządzanie sprawozdań z zadań publicznych, współpraca przy zamknięciu roku, przygotowywanie...

Dodane: dzisiaj