Pokojowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2247
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pokoju hotelowego. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 20 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pokojowa

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy min. 40 h/tydzień Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagany 1 rok doświadczenia jako pokojowa

Dodane: 2024-04-22


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Magazynier - wytrawiacz

Firma: ATT Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków (opis stanowiska): kontrola procesów wytrawiania elementów ze stali nierdzewnej mycie wytrawionych elementów prosta obróbka elementów po spawaniu wsparcie kierownika działu magazynu Wymagania: dobra organizacja pracy...

Dodane: dzisiaj

Doradca Klienta ds. Gastronomii

Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry
Lokalizacja: Kraków

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami, aktywne pozyskiwanie Klientów, realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym obszarze, rozpoznawanie potrzeb Klientów i...

Dodane: dzisiaj