Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Pakowacz
Miejsce pracy: Posądza
Numer: StPr/24/0204
OBOWIĄZKI:
Mycie i pakowanie warzyw i owoców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

pracodawca zapewnia zakwaterowanie lub dojazd do miejsca pracy

Miejsce pracy:

Posądza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pakowacz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Olkusz

Pakowanie detali Drobne prace ślusarskie np. usuwanie ostrych krawędzi pilnikiem Obsługa myjki przemysłowej Optymalizacja procesu pakowania, mycia Kontrola jakości wytwarzanego produktu Dbałość o maszyny Wypełnianie dokumentacji...

Dodane: 2024-04-26


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Specjalista / Specjalistka ds. Płac

Firma: Contract Administration Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: Samodzielne obsługiwanie niestandardowych i bardziej skomplikowanych usług płacowych i procesów dla klientów, Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy Sporządzanie oraz...

Dodane: wczoraj

Kelner

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Serwowanie posiłów i napojów. Praca w godz. 10-22 również w weekendy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Dodane: wczoraj