Pakowacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pakowacz
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/2181
OBOWIĄZKI:
Pakowanie detali Drobne prace ślusarskie np. usuwanie ostrych krawędzi pilnikiem Obsługa myjki przemysłowej Optymalizacja procesu pakowania, mycia Kontrola jakości wytwarzanego produktu Dbałość o maszyny Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej Współpraca z innymi działami firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pakowacz ręczny
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 940 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie