Kelner

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kelner
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2365
OBOWIĄZKI:
Serwowanie posiłów i napojów. Praca w godz. 10-22 również w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kelner

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Dobczyce

przygotowywanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych, obsługa śniadaniowa, obsługa klienta krajowego i zagranicznego, obsługa sali.Okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umowa o pracę . Wymagania konieczne: Zawód: Kelner* (wymagany staż...

Dodane: 2024-05-04


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Lekarz Ginekolog

Firma: Medicover Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Dodane: dzisiaj

Agent Nieruchomości

Firma: RE/MAX Polska
Lokalizacja: Kraków

Co otrzymasz jako agent nieruchomości RE/MAX? wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe , dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym...

Dodane: dzisiaj