Operator wprowadzania danych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2333
OBOWIĄZKI:
Wykonuje obowiązki techniczne i funkcjonalne. Dokonuje wprowadzania danych zgodnie z ustalonymi zasadami. Rozumie ikonsekwentnie przestrzega procedur wprowadzania danych. Utrzymuje szybkie i płynne tempo wprowadzania danych, sprawnie i schludnie obsługuje cały sprzęt. Wyjaśnia i interpretuje klientom aktualne zasady, takie jak zasady i proces wprowadzania danych. Tworzy przyjemną i pozytywną atmosferę, grzecznie spełniając potrzeby klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: filipiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fizyczna
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie