Asystent ds. administracji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent ds. administracji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1995
OBOWIĄZKI:
Wsparcie pracy biurowej na recepcji.---Praca w godz. 8:00-16:00.Mile widziane osoby niepełnosprawne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość MsOffice
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Asystent / Asystentka Biura Budowy

Firma: Banimex

Lokalizacja: Myślenice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby budowy, Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów, Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów, Wsparcie w zakresie...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Grafik 3d

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

-utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania;-odwzorowanie grafik 2D na 3D;-utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach. Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Przewidywany...

Dodane: wczoraj

Wulkanizator

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Lokalizacja: Polanowice

wg załacznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

Dodane: wczoraj