Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Wulkanizator
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0254
OBOWIĄZKI:
wymiana opon, serwis ogumienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

1 rok doświadczenia na stanowisku mechanika lub wulkanizatora

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Wulkanizator

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Polanowice

wg załacznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

Dodane: 2024-05-01


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

What the day will look like Design and implement automation solutions from business and technical requirements. Partner with Business Analysts to define the manual rules used to govern the process, and then translate those rules into automations...

Dodane: wczoraj

Inżynier Procesu Cleanroom (Pomieszczenia Czyste)

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
Lokalizacja: Skawina

Zadania: Prowadzenie kluczowych projektów inżynieryjnych, w tym projektowanie i budowa pomieszczeń czystych (cleanroom). Wsparcie techniczne i operacyjne dla operacji produkcyjnych pomieszczeń czystych. Pełnienie funkcji lokalnego eksperta ds....

Dodane: wczoraj