Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/24/0265
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów, obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzedawca w stacji paliw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Proszowice

sprzedaż w stacji paliw Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Taksówkarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie samochodu zgodnie z przepisami ruchu drogowego.Zapewnienie bezpiecznej i wygodnej podróży pasażerom.Znajomość tras i miejscowości, aby skutecznie dowozić pasażerów do ich celu.Obsługa systemu płatności oraz wydawanie...

Dodane: wczoraj

Taksówkarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Taksówkarz prowadzi samochody osobowe TAXI o dopuszczalnej ilości miejsc siedzących do 9 łącznie z kierowcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B Wymagania inne:

Dodane: wczoraj