Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/24/0285
OBOWIĄZKI:
sprzedaż w stacji paliw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzedawca w branży spożywczej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sprzedaż towarów firmy - produkty spożywcze orientalne.System czasu pracy według potrzeb pracodawcy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie dowolne, mile widziane doświadczenie zawodowe...

Dodane: wczoraj