Specjalista ds. narzędziowni

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów na całym świecie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki
  • zarządzanie stanem magazynu narzędzi oraz infrastrukturą magazynową
  • dbanie o porządek i rozlokowanie materiałów
  • kontrola stanów magazynu narzędzi
  • organizacja zakupów do magazynu
  • optymalizacja kosztów zakupów i magazynowania
  • prowadzenie ewidencji stanów magazynowych i realizacja okresowych inwentaryzacji
  • dokumentowanie wszystkich czynności w programie magazynowo-księgowym
Wymagania
  • umiejętności organizacyjne i planowania pracy w magazynie
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w procesy usprawniające pracę działu
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • znajomość zasad logistyki i zarządzania zapasami
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • wsparcie kierownika działu
  • atmosferę współpracy