Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0220
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami z Azji, przygotowanie ofert handlowych, utrzymywanie kontaktów z klientami z Azji, zawieranie umów sprzedażowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wyksztalcenie min. średnie. Wymagana znajomość języka chińskiego na poziomie min C1 w mowie i piśmie. Praca na 1/2 etatu w systemie dwóch zmian w godzinach 09:00-17:00 i 13:00-21:00 co drugi dzień. Zatrudnienie na okres 3 lat.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 do 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni