Ślusarz narzędziowy

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/24/0255
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie form do produkcji- realizacja cyklicznych przeglądów i modernizacji form wtryskowych- odbiór form z produkcji- realizacja bieżących napraw i konserwacji form- obsługa suwnicy- wykonywanie wpisów w dokumentacje w Dziale Utrzymania Ruchu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego "0", mile widziana znajomość budowy i działania form wtryskowych. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe, możliwość odbycia szkoleń, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach