Ślusarz-narzędziowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0215
OBOWIĄZKI:
-naprawa regeneracja form wtryskowych,-czyszczenie form po i wtrakcie produkcji,-uczestnictwo w rozruchu form wtryskowych,-usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form wtryskowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagana znajomość rysunku technicznego, umiejętność wykonywania pomiarów.Doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata. Oferta przeznaczona tekże dla osób, (rencista lub emeryt).

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce