Rekruter

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Rekruter
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2274
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie i przyciąganie kandydatów: Aktywne poszukiwanie potencjalnych kandydatów poprzez różne kanały, takie jak ogłoszenia o pracę w Internecie, sieci zawodowe, bazy danych, media społecznościowe itp.Ocena kandydatów: Analiza CV, przeprowadzanie rozmów telefonicznych, ocena wyników testów, a także ocena osobistych i zawodowych cech kandydatów.Koordynacja procesu rekrutacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fiz.
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 587 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie