Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/24/0474
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta na recepcji oraz restauracji hotelowej. Obsługa programu rezerwacji hotelowej i restauracyjnej. Prac w dwóch zmianach od godz. 7-15.00 i 15.00-20.00Okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umowa o pracę .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Recepcjonista (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dyspozycyjność z uwagi na konieczność wykonywania pracy również w godzinach nocnych podczas imprez okolicznościowych.

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach