Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Recepcjonista
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0257
OBOWIĄZKI:
-bieżące prowadzenie recepcji: witanie klientów,-obsługa klientów zgodnie z zasadami firmy,-zapisywanie klientów telefonicznie oraz osobiście,-rozliczanie klientów,-uzupełnienie zamówień, kosmetyków, -sprzedaż kosmetyków,-dbanie o porządek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Recepcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Dobczyce

Obsługa klienta na recepcji oraz restauracji hotelowej. Obsługa programu rezerwacji hotelowej i restauracyjnej. Prac w dwóch zmianach od godz. 7-15.00 i 15.00-20.00Okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umowa o pracę . Wymagania konieczne:...

Dodane: 2024-05-15


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Sprzedawca

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Lokalizacja: Kraków

sprzaedaż popprzez stoiska,inkasowanie za pomocą kasy fiskalnej,rozliczanie kasy i przekazywanie utargów,wystawianie rachunków,wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe Wymagania inne:

Dodane: wczoraj

Manager ds. sprzedaży/kierownik ds. sprzedaży

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Stanowisko kierownicze, zarządzanie, coaching i mentoring zespołu, udział w krótkoterminowym i długoterminowym planowaniu strategii organizacji, prowadzenie przeglądu wydajności zespołu, wsparcie w określaniu i przydzielaniu celów...

Dodane: wczoraj