Project Manager for Order Management Production

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: 11372

Zadania:
  • Będziesz częścią wielofunkcyjnego zespołu, którego zadaniem jest opracowywanie przyszłych procesów, środowiska pracy, systemów informatycznych i sposobu pracy w traton w zakresie zarządzania zamówieniami i zarządzania łańcuchem dostaw
  • Odpowiedzialność za procesy, systemy i interfejsy jako Ekspert ds. zarządzania zamówieniami
  • Będziesz aktywnie pracować nad cyfryzacją i transformacją sieci produkcyjnej w ramach procesów klient – klient
  • Ścisła współpraca ze współpracownikami i interfejsami w zakładach produkcyjnych, sprzedaży, IT i zarządzaniu materiałami w międzynarodowym otoczeniu
  • Stworzenie niezbędnych warunków dla stabilnej produkcji i terminowej dostawy naszych pojazdów do klientów
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i optymalizację kluczowych raportów i produkcyjnych KPI w celu poprawy terminowości dostaw
Wymagania:
  • Angielski – wymagany poziom C1
  • Preferowany poziom języka niemieckiego C1 będzie dodatkowym atutem
  • Ukończone studia na kierunku ekonomia, inżynieria przemysłowa, informatyka biznesowa, logistyka lub porównywalne kwalifikacje
  • Dogłębna wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zamówieniami, zarządzania łańcuchem dostaw i procesów produkcyjnych
  • Dobre zrozumienie naszych produktów
  • Bardzo dobre umiejętności przetwarzania danych (np. Microsoft Excel, Access, VBA)
  • Silne umiejętności komunikacyjne umożliwiające skuteczną interakcję z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zarówno w środowisku krajowym, jak i międzynarodowym
  • Doświadczenie w realizacji projektów, tworzeniu i wdrażaniu procesów
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferta:
  • Praca w międzynarodowym środowisku o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne  wynagrodzenie + premia
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowy projektach
  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie studiów/ kursów językowych, dofinansowanie posiłków i wiele innych
  • Praca w systemie hybrydowym

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.