Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0202
OBOWIĄZKI:
Prace produkcyjne, prace magazynowe surowców, wykonywanie prostych powtarzalnych czynności w procesie produkcyjnym, prace przygotowawcze do produkcji, sortowanie produktów, prace porządkowe na produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Praca przy obróbce ryb, zmienne warunki pracy, praca w zmiennej temperaturze (poniżej 10 st. C), wilgotność, nieprzyjemny zapach

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 653,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni