Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0278
OBOWIĄZKI:
Prace produkcyjne, wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności w procesie produkcyjnym, prace przygotowawcze do produkcji, sortowanie produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

praca stojąca, praca zmianowa, uciążliwość w zakresie zapachów, osoby bez doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce