Pracownik mostowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik mostowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2270
OBOWIĄZKI:
Remont obiektów mostowych, praca na terenie całej Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętności zbrojenia, murowania


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Lokalizacja: Olkusz

ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, pomoc w prostych pracach budowlanych Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Pomocnik montera klimatyzacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Pomocy przy montażu klimatyzacji domowej. Przygotowanie stanowiska pracy, wnoszenie i wynoszenie narzędzi z i do samochodu, utrzymanie czystości miejsca pracy. Z czasem samodzielne wykonywanie poszczególnych elementów montażu. Pomoc przy...

Dodane: wczoraj

Pomocnik archiwisty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Szczegółowe zaznajomienie się ze strukturą organizacyjną, regulaminem pracy, zapoznanie się z obowiązkami i uprawnieniami stażysty, przeszkolenie w zakresie BHP i p.poż., przyjmowanie dokumentacji tradycyjnej z poszczególnych komórek...

Dodane: wczoraj