Pracownik marketingu i logistyki

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0845
OBOWIĄZKI:
podejmowanie niezbędnych działań w celu pozyskiwania nowych klientów , realizacja zakupów i zamówień na potrzeby Firmy, utrzymywanie kontaktów z odbiorcami wyrobów,współpraca przy prowadzeniu działalności reklamowej i promocyjnej firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

mile widziana znajomość branży mechanicznej, mile znajomość języka angielskiego i niemieckiego, mile doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie