Pracownik biurowy - doradca klienta - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracownik biurowy - doradca klienta - staż
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/21/0077
OBOWIĄZKI:
ewidencja wypłat, przyjmowanie wypłat, przeliczanie w kalkulatorze stawek OC
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik biurowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Segregacja i archiwizacja pism i dokumentów oraz dbałość o ich prawidłowy obieg. Umowa zlecenie 160 godzin miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w...

Dodane: 2021-03-05


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Wykonywanie i dokumentację procedur badania sprawozdań finansowych Podsumowywanie badań Bezpośredni nadzór nad pracą młodszych członków zespołu audytowego, w tym weryfikację zleconych zadań...

Dodane: dzisiaj

Asystent II w dziale Audytu Ogólnego

Firma: KPMG
Lokalizacja: Kraków

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających Bezpośrednią współpracę z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów Oczekujemy...

Dodane: dzisiaj