Projektant / Wdrożeniowiec instalacji elektrycznych

Ogłoszenie numer: 8966362, z dnia 2024-04-25

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.
Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie obliczeń elektrycznych,
  • Przygotowywanie zestawienia materiałowego pod zamówienie,
  • Przygotowywanie rysunków rozmieszczenia,
  • Wykonywanie schematów jednokreskowych i wykonawczych,
  • Przygotowywanie wycen, prowadzenie akcji ofertowych dot. dostaw materiałów i usług.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka itp,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i AKPiA,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i dyspozycyjność,
  • Umiejętność przygotowania zestawień materiałowych i prac niezbędnych do wykonania ,zadań projektowych wraz z ich wstępną wyceną.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w projektowaniu w środowisku AutoCAD i EPLAN,
  • Doświadczenie przy sporządzaniu projektów architektoniczno-budowlanych,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami branży elektrycznej,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,