Operator wprowadzania danych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2249
OBOWIĄZKI:
Wykonuje obowiązki techniczne i funkcjonalne. Dokonuje wprowadzania danychzgodnie z ustalonymi zasadami. Rozumie i konsekwentnie przestrzega procedur wprowadzania danych. Utrzymuje szybkie ipłynne tempo wprowadzania danych, sprawnie i schludnie obsługuje cały sprzęt. Wyjaśnia i interpretuje klientom aktualnezasady, takie jak zasady i proces wprowadzania danych. Tworzy przyjemną i pozytywną atmosferę, grzecznie spełniając potrzeby klienta.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Office)
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie