Operator wprowadzania danych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1880
OBOWIĄZKI:
Wykonuje obowiązki techniczne i funkcjonalne. Dokonuje wprowadzania danych zgodnie z ustalonymi zasadami.Rozumie i konsekwentnie przestrzega procedur wprowadzania danych. Utrzymuje szybkie i płynne tempo wprowadzaniadanych, sprawnie i schludnie obsługuje cały sprzęt. Wyjaśnia i interpretuje klientom aktualne zasady, takie jak zasady iproces wprowadzania danych. Tworzy przyjemną i pozytywną atmosferę, grzecznie spełniając potrzeby klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: filipiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office
Uprawnienia: obsluga komputera
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fiz.

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie