Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Posądza
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
załadunek, rozładunek towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: operator wózka widłowego


Wymagania inne:

pracodawca zapewnia zakwaterowanie lub dojazd do miejsca pracy

Miejsce pracy:

Posądza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Operator Wózka Widłowego (Magazynier)

Firma: Wawel SA

Lokalizacja: Dobczyce

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI: ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie dodatkowo płatne godziny nadliczbowe atrakcyjne dodatki płacowe szkolenia specjalistyczne pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna,...

Dodane: 2024-05-02


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Magazynier - wytrawiacz

Firma: ATT Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków (opis stanowiska): kontrola procesów wytrawiania elementów ze stali nierdzewnej mycie wytrawionych elementów prosta obróbka elementów po spawaniu wsparcie kierownika działu magazynu Wymagania: dobra organizacja pracy...

Dodane: dzisiaj

Doradca Klienta ds. Gastronomii

Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry
Lokalizacja: Kraków

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami, aktywne pozyskiwanie Klientów, realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym obszarze, rozpoznawanie potrzeb Klientów i...

Dodane: dzisiaj