Monter stolarki budowlanej

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-02-23/0545
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie dowolne, kultura osobista, podstawowa znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Krzeszowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Monter mebli

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Zabierzów

montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: obsługa elektronarzędzi, umiejętność składania mebli,prawo jazdy kat B

Dodane: 2024-04-24


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Firma: AB INDUSTRY S.A.
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych, Zamówienia i kompletacja materiałów, Dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych, Przygotowanie dokumentacji jakościowej. Dyspozycyjność do wyjazdów...

Dodane: wczoraj

Inżynier Budowy

Firma: AB INDUSTRY S.A.
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem, Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, Zlecanie robót podwykonawcom,Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym...

Dodane: wczoraj