Monter mebli

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Monter mebli
Miejsce pracy: Zabierzów
Numer: StPr/2024-04-23/0981
OBOWIĄZKI:
montaż mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

obsługa elektronarzędzi, umiejętność składania mebli,prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Zabierzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pomocnik montera klimatyzacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Pomocy przy montażu klimatyzacji domowej. Przygotowanie stanowiska pracy, wnoszenie i wynoszenie narzędzi z i do samochodu, utrzymanie czystości miejsca pracy. Z czasem samodzielne wykonywanie poszczególnych elementów montażu. Pomoc przy...

Dodane: 2024-05-02


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Twórca materiałów dydaktycznych z języka angielskiego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

przygotowanie 24 zestawów ćwiczeń oraz materiałów edukacyjnych z języka angielskiego;przygotowanie 10 zestawów testów kontrolnych z języka angielskiego.Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata - wartość dzieła za trzy lata: 36 000 zł...

Dodane: wczoraj

Starszy analityk ds. transakcji rynku finansowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

- potwierdzanie transakcji na rynku FOREX- rozliczenie transakcji z rynku FOREX- rekoncyliacja transakcji- komunikacja zewnętrzna z uczestnikami rynku FOREX- komunikacja z wewnętrznymi zespołami Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Dodane: wczoraj