Młodszy specjalista ds. operacyjnych (junior operations specialist)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2048
OBOWIĄZKI:
Wsparcie w planowaniu, koordynowaniu i monitorowaniu działań logistycznych oraz operacyjnych w gimie,efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw, optymalizacja procesów operacyjnych, przygotowywanie raportów, zbieranie, analiza i interpretacja danych dotyczących dostaw, pomoc w zarządzaniu stanem magazynowym, a także planowanie zamówień udzielanie wsparcia klientom w kwestiach takich jak zamówienia, dostawy czy reklamacje, współpraca z innymi działami firmy, takimi jak księgowość, sprzedaż oraz produkcja, rozwiązywanie problemów takich jak opóźnienia w dostawach czy niedobory surowców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejętności: doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne, bardzo dobra znajomość aplikacji google suite, biegła znajomość excella, umiejętności techniczne oraz znajomość programowania.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie