Specjalista ds. planowania projektów logistycznych

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: 10036

Zakres obowiązków:
  • Niezależne przetwarzanie logistycznych pakietów roboczych w procesie rozwoju produktu i ich kontrola pod kątem terminów, kosztów i treści
  • Reprezentowanie interesów logistycznych w projektach rozwoju produktów i współpraca w interdyscyplinarnych zespołach projektowych
  • Bycie pierwszym punktem kontaktowym w kwestiach logistycznych, zarówno wewnętrznych, związanych z technologią, zaopatrzeniem i jakością, jak i zewnętrznych, związanych z dostawcami
  • Współpraca ze specjalistami ds. logistyki/ działami liniowymi, a także z innymi zespołami projektowymi w zakresie produktów i struktur
  • Przeniesienie doświadczeń pozyskanych z projektu na ciągłe doskonalenie standardów i procesów liniowych
  • Określenie powiązań między zespołami projektowymi (i procesami działów logistycznych, takimi jak prototypowanie, części wewnętrzne lub procesy zaopatrzenia
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego w zakresie administracji biznesowej w szczególności: logistyka, inżynieria przemysłowa, inżynieria mechaniczna lub podobne
  • Doświadczenia w dziedzinie logistyki, planowania i/lub zarządzania projektami, procesu rozwoju produktu, a także procesów produkcyjnych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowości do okazjonalnych podróży służbowych
  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikatywności
  • Samodzielności, asertywności
Mile widziane:
  • Podstawowa wiedza z zakresu CAD
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.