Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/24/0419
OBOWIĄZKI:
Organizowanie stanowiska pracy, mycie i dezynfekowanie, parafinowanie dłoni, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, korygowanie kształtu i skracanie paznokci, zdobienie paznokci różnymi technikami, usówanie martwego lub zbędnego naskórka, diagnozowanie stanu skóry,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Chęć do pracy i nauki

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach