Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Alwernia
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik usług kosmetycznych* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie branżowe


Wymagania inne:

kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, manicure, pedicure, stylizacja rzęś, zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci

Miejsce pracy:

Alwernia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Manikiurzystka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Proszowice

stylizacja paznokci Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

What the day will look like Design and implement automation solutions from business and technical requirements. Partner with Business Analysts to define the manual rules used to govern the process, and then translate those rules into automations...

Dodane: dzisiaj

Inżynier Procesu Cleanroom (Pomieszczenia Czyste)

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
Lokalizacja: Skawina

Zadania: Prowadzenie kluczowych projektów inżynieryjnych, w tym projektowanie i budowa pomieszczeń czystych (cleanroom). Wsparcie techniczne i operacyjne dla operacji produkcyjnych pomieszczeń czystych. Pełnienie funkcji lokalnego eksperta ds....

Dodane: dzisiaj