Magazynier-kierowca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier-kierowca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1930
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw, załadunek/rozładunek towaru, dostarczenie towaru do klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B *


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Siepraw

- pakowanie towaru do wysyłki, - układanie towaru w wyznaczonym do tego miejsca w magazynie, - pomoc w załadunku towaru, - przygotowanie zamówień dla klientów, - dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub...

Dodane: dzisiaj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Firma: AB INDUSTRY S.A.
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych, Zamówienia i kompletacja materiałów, Dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych, Przygotowanie dokumentacji jakościowej. Dyspozycyjność do wyjazdów...

Dodane: dzisiaj

Inżynier Budowy

Firma: AB INDUSTRY S.A.
Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem, Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, Zlecanie robót podwykonawcom,Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym...

Dodane: dzisiaj