Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Magazynier
Miejsce pracy: Siepraw
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
- pakowanie towaru do wysyłki, - układanie towaru w wyznaczonym do tego miejsca w magazynie, - pomoc w załadunku towaru, - przygotowanie zamówień dla klientów, - dbanie o porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siepraw


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach



PODOBNE OGŁOSZENIA

Magazynier

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Olkusz

Przyjmowanie oraz wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym Wykonywanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji magazynowej Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...

Dodane: dzisiaj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Leasing Manager

Firma: NES Global Talent
Lokalizacja: Kraków

Obowiązki: pozyskiwanie najemców powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych prowadzenie spotkań, prezentacji, negocjacje z potencjalnymi klientami przygotowywanie ofert najmu i odpowiedzi na zapytania ofertowe budowanie oraz utrzymywanie...

Dodane: dzisiaj

Lekarz Dermatolog

Firma: Medicover Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz...

Dodane: dzisiaj