Kierowca międzynarodowy samochodu dostawczego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2231
OBOWIĄZKI:
Pracownik zobowiązany jest wykonywać pracę pod kierownictwem pracodawcy, w miejscu i czasie przez niego wskazanym. Pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracę czyli powierzonych mu obowiązków sumiennie i starannie, według swej najlepszej wiedzy oraz stosować się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie