Kasjer / Kasjerka

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków
CO OD NAS DOSTAJESZ:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,
  • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,
  • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie.
TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:
  • Zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta,
  • Budowaniu dobrych relacji z klientami,
  • Rzetelnym przyjmowaniu płatności,
  • Obsłudze kasy fiskalnej i rozliczaniu środków płatniczych.
CZEGO POTRZEBUJESZ ABY TO REALIZOWAĆ:
  • Otwartości i uprzejmości,
  • Odpowiedzialności i skrupulatności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.

Miejsce pracy: Kraków
BENEFITY
Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 23 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach – hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

PODOBNE OGŁOSZENIA

Kasjer / Kasjerka - Bufetowy / Bufetowa

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Obowiązki: Sprzedaż posiłków i artykułów spożywczych Wydawanie posiłków Obsługa kasy fiskalnej Wymagania: Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Doświadczenie w obsłudze klienta Mile widziane doświadczenie w...

Dodane: wczoraj

Kierownik Kontraktu

Firma: UNIBEP S.A.

10000 - 16000 zł brutto Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nadzór nad całością inwestycji poprzez: nadzór nad przygotowaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych, sporządzanie i kontrolę budżetu kontraktu, wybór i...

Daily activities As part of our team you will contribute to simulation in Matlab of FPGA functionalities for 5G telecommunication system. You will work in the team responsible for generating test vectors required for testing of the system. You...