Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska – obowiązki:
  • Przestrzeganie prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych prac budowlanych oraz kontrola kosztów
  • Uczestnictwo w procesie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla obiektów handlowych i przemysłowych
  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji budowy obiektów przemysłowych
  • Organizacja placu budowy
  • Współpraca z kierownikiem budowy, realizacja delegowanych przez kierownika budowy zadań
  • Organizacja i nadzór nad dostawą materiałów budowlanych
  • Bieżący monitoring pracy podwykonawców, odbiory prac wykonanych przez podwykonawców
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, warunków technicznych, norm i prowadzenia procesu inwestycyjnego
  • Otwartość na delegacje
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość oprogramowania AutoCad
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.